Image1\
 

    

    Jak co roku od 4 lat w dniu 28 kwietnia 2017 roku gościliśmy na terenie naszej komendy koleżanki i kolegów strażaków z całego województwa kujawsko-pomorskiego, którzy wzięli udział w IV mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego Firefighter Combat Challenge. Zmagania strażaków oglądali Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Artur Przybylski oraz Komendanci Miejscy i Powiatowi PSP naszego województwa. Pomimo niesprzyjającej aury rywalizacja zarówno w biegach indywidualny jak i drużynowych była zacięta. Wszystkim uczestnikom gratulujemy rywalizacji i osiągniętych wyników.

1. Klasyfikacja drużynowa:

2. Klasyfikacja indywidualna:

3. Klasyfikacja sztafety:

4. Klasyfikacja tandemy:

     We wtorek 6 października 2015 roku odbyły się zawody FCC (Firefighter Combat Challenge) o charakterze towarzyskim pomiędzy powiatami Wąbrzeskim i Toruńskim. Na zawodach gościliśmy również jednostki OSP i ratowników medycznych.

Zwycięzcy powiatu wąbrzeskiego Tandemy:

1. JRG W-no w składzie Piórkowski/ Dzielski czas 1.44,87

2. JRG W-no w składzie Barański/ Pawłowski czas 2.05,03

3. Ratownicy med. w składzie Banaś/ Jóźwiak czas 2.22,22

Sztafety:

1. JRG W-no w składzie Piórkowski/ Barański/ Dzielski/ Pawłowski czas 1.39,06

2. JRG W-no w składzie Semeniuk/ Wzorek/ Kuźmiński/ Kudłacz/ Rutkowski czas 1.49,63

3. JRG W-no w składzie Smogorzewski/ Chojnicki/ Mytych/ Kowalik czas 1.55,25

Przebieg konkurencji obserwowali m.in. Starosta Powiatu wąbrzeskiego Pan Krzysztof Maćkiewicz, Burmistrz Miasta W-na Pan Leszek Kawski i jego zastępca Pan Wojciech Bereza.

    23 października 2014 roku w naszej Komendzie odbyły się zawody FCC. Do rywalizacji stanęło wielu zawodników, jednak najwięcej emocji wzbudził pojedynek pomiędzy zawodnikami z systemu zmianowego oraz pracownikami systemu 8-godzinnego na czele z Komendantem Powiatowym PSP w Wąbrzeźnie st.bryg.Sławomirem Herbowskim.

    Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY udanych występów. 

 

 Firefighter Combat Challenge - Regulamin

Czytaj więcej...

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information