Image1\
 

     Wyjazd na komorę dymową w dniach 21 i 22 kwietnia odwołany. W sobotę odbędą się zajęcia szkoleniowe w Komendzie Powiatowej PSP w Wąbrzeźnie od godz. 9.00 zgodnie z zamieszczonym planem. Niedziela wolna od zajęć!

1. Plan szkolenia

    Dnia 4 listopada 2017 roku odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie samochodu ratowniczo- gaśniczego na podwoziu KAMAZ dla jednostki OSP Niedźwiedź w gminie Dębowa Łąka. Koszt zakupu samochodu to 693000 zł Jednostka otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji  w kwocie 300000zł, pozostałą część wyasygnowała Gmina Dębowa Łąka. Komendant Powiatowy złożył na ręce Prezesa Piotra Górskiego gratulacje i życzenia od nadbryg. Janusza Halaka Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Toruniu, oraz w imieniu własnym podziękował druhom Jednostki za zaangażowanie w działalność ratowniczą a Wójtowi Gminy Stanisławowi Szarowskiemu i całej Radzie Gminy za zrozumienie i wspieranie Strażaków.

 Jednostki z gminy Ryńsk w sprawie opisu faktury proszone są o kontakt ze st.ogn. Magdaleną Twardowską tel. 56 6890918

Wzór opisu faktury:

- opis faktury KSRG

- opis faktury MSWiA

PR.074.1.2017-page-001

OPIS PRAC REMONTOWYCH PRZEWIDZIANYCH DO WYKONANIA

W OBIEKCIE OSP

1.Zakres planowanych prac remontowych (krótko opisać zakres np. wymiana napędu przy bramach garażowych, wymiana bram garażowych, wymiana pokrycia dachu, odnowienie wewnętrznych powłok malarskich ścian i sufitów).


2.Pomieszczenia objęte remontem oraz ich powierzchnia i kubatura (pomieszczenie garażowe, sala szkoleniowa, punkt alarmowy, suszarnia węży, magazyn materiałów pędnych, sanitariaty dla strażaków, sala szkoleniowa, pomieszczenie do przygotowywania posiłków dla strażaków, POWIERZCHNIA w m2, KUBATURA w m3).


3.Sposób wykonania prac (firma zewnętrzna, system gospodarczy)


4.Jeżeli SYSTEM GOSPODARCZY planowany zakup materiałów przez jednostkę w celu przeprowadzenia remontu (np. farba olejna; grzejnik C.O.; przewód elektryczny itp.)

 

                                                                 PODPISY:

                                                                                    Podpis osób które będą podpisywały umowę.

 

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information