Image1\
 

OPIS PRAC REMONTOWYCH PRZEWIDZIANYCH DO WYKONANIA

W OBIEKCIE OSP

1.Zakres planowanych prac remontowych (krótko opisać zakres np. wymiana napędu przy bramach garażowych, wymiana bram garażowych, wymiana pokrycia dachu, odnowienie wewnętrznych powłok malarskich ścian i sufitów).


2.Pomieszczenia objęte remontem oraz ich powierzchnia i kubatura (pomieszczenie garażowe, sala szkoleniowa, punkt alarmowy, suszarnia węży, magazyn materiałów pędnych, sanitariaty dla strażaków, sala szkoleniowa, pomieszczenie do przygotowywania posiłków dla strażaków, POWIERZCHNIA w m2, KUBATURA w m3).


3.Sposób wykonania prac (firma zewnętrzna, system gospodarczy)


4.Jeżeli SYSTEM GOSPODARCZY planowany zakup materiałów przez jednostkę w celu przeprowadzenia remontu (np. farba olejna; grzejnik C.O.; przewód elektryczny itp.)

 

                                                                 PODPISY:

                                                                                    Podpis osób które będą podpisywały umowę.

 

W załączniku lista słuchaczy dopuszczonych do egzaminu

Proszę klinkąć w odnośnik------- lista uczestników egzaminu.

    Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie informuje, że planuje przeprowadzić „Szkolenie Kierowców – Konserwatorów Sprzętu Ratowniczego Ochotniczych Straży Pożarnych zgodnie z programem zatwierdzonym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w 2015r. Szkolenie zostanie przeprowadzone pod warunkiem wpłynięcia do sekretariatu KP PSP w Wąbrzeźnie do dnia 11 października 2016r. odpowiedniej ilości prawidłowych zgłoszeń. 

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia – 14 października 2016r.  Program szkolenia przewiduje 28 godzin lekcyjnych, które realizowane będą w dniach od piątku do niedzieli.

Spotkanie organizacyjne dla druhów zakwalifikowanych na szkolenie odbędzie się w świetlicy Komendy Powiatowej PSP w Wąbrzeźnie w dniu 14.10.2016r. o godz. 1630.

Z ramienia KP PSP w Wąbrzeźnie sprawę prowadzi st.kpt. Piotr Rogowski tel. 728964832.

Do pobrania:

Warunki uczestnictwa.

Plan zajęć.

Karta skierowania.

     W dniu 17 września 2016 roku na stadionie Unii Wąbrzeźno zostały rozegrane IX Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych. W pierwszej konkurecji "Bieg sztafetowy 7x50 metrów z przeszkodami" z wynikiem  65,77pkt. wygrała drużyna z Myśliwca, w drugiej "Ćwiczenie bojowe" najmocniejsi okazali się druhowie z Ryńska z wynikiem 46,98pkt.

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej wygrała drużyna z Myśliwca, z łącznym wynikiem z dwóch konkurencji 114,52pkt. Drugie miejsce zajęli druhowie z Ryńska (120,82pkt.), a trzecie z Czapel (123,19pkt.).

    Gratulujemy !!

Oficjalne wyniki - proszę kliknąć w link

Fotorelacja :)

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information