Image1\
 

 Jednostki z gminy Ryńsk w sprawie opisu faktury proszone są o kontakt ze st.ogn. Magdaleną Twardowską tel. 56 6890918

Wzór opisu faktury:

- opis faktury KSRG

- opis faktury MSWiA

PR.074.1.2017-page-001

OPIS PRAC REMONTOWYCH PRZEWIDZIANYCH DO WYKONANIA

W OBIEKCIE OSP

1.Zakres planowanych prac remontowych (krótko opisać zakres np. wymiana napędu przy bramach garażowych, wymiana bram garażowych, wymiana pokrycia dachu, odnowienie wewnętrznych powłok malarskich ścian i sufitów).


2.Pomieszczenia objęte remontem oraz ich powierzchnia i kubatura (pomieszczenie garażowe, sala szkoleniowa, punkt alarmowy, suszarnia węży, magazyn materiałów pędnych, sanitariaty dla strażaków, sala szkoleniowa, pomieszczenie do przygotowywania posiłków dla strażaków, POWIERZCHNIA w m2, KUBATURA w m3).


3.Sposób wykonania prac (firma zewnętrzna, system gospodarczy)


4.Jeżeli SYSTEM GOSPODARCZY planowany zakup materiałów przez jednostkę w celu przeprowadzenia remontu (np. farba olejna; grzejnik C.O.; przewód elektryczny itp.)

 

                                                                 PODPISY:

                                                                                    Podpis osób które będą podpisywały umowę.

 

    W 2017 r. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przeznaczy dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych ponad 124 mln zł. Oznacza to wzrost kwoty dotacji z budżetu państwa o ponad 15 mln zł tylko w ciągu jednego roku - powiedział w piątek w Sejmie wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w MSWiA, odpowiadał w Sejmie na pytania posłów w sprawie środków przekazywanych przez ministerstwo na jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Wiceszef MSWiA zaznaczył, że zarzuty, jakoby OSP nie otrzymywały dotacji lub otrzymywały mniej środków są absurdalne i nieprawdziwe. – Jest wręcz przeciwnie. Z roku na rok jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymują coraz więcej pieniędzy z budżetu państwa. Nasz rząd dostrzega, że strażacy ochotnicy stanowią to „drugie płuco” systemu ratowniczo-gaśniczego w Polsce. Wszystkie te jednostki wspieramy  – podkreślił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Czytaj więcej...

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information