Image1\
 

   

1 kwietna 2015 roku na hali Kujawianka przy III Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu rozegrano I Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków na Ergometrze Wioślarskim. W mistrzostwach brali udział strażacy z 8 komend: Komendy Powiatowej PSP w Chełmnie, Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy, Komendy Powiatowej PSP w Inowrocławiu, Komendy Powiatowej PSP w Radziejowie, Komendy Powiatowej PSP w Świeciu, Komendy Miejskiej PSP w Toruniu, Komendy Powiatowej PSP w Wąbrzeźnie, Komendy Powiatowej PSP w Żninie.

W startach indywidualnych na dystansie 1000 m – rywalizowało 40 strażaków, w drużynówce udział brało 10 sztafet po 4 osoby, które rywalizowały na dystansie 2000m (4 X 500 m).

Patronat nad Mistrozstwami objął Starosta Inowrocławski oraz Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.

W klasyfikacji indywidualnej na 1000m:

- 1 miejsce zajął reprezentant Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy Michał Górka,

- 2 miejsce reprezentant Komendy Powiatowej PSP w Inowrocławiu Przemysław Jeske,

- 3 lokatę wywalczył reprezentant Komendy Miejskiej w Toruniu Robert Stegnicki.

W klasyfikacji drużynowej w sztafecie na 2000m:

- 1 miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Wąbrzeźnie w sładzie Piórkowski Patryk, Dzielski Karol, Barański  Krzysztof, Kuźmiński Radosław

- 2 miejsce wywalczyła drużyna Komendy Miejskiej w Bydgoszczy,

- 3 miejsce wywalczyła drużyna Komendy Powiatowej PSP w Inowrocławiu.

GRATULUJEMY WYGRANEJ !!!

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information