Image1\
 

   baner

   W dniu 27 kwietnia 2015 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie odbyły się III Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Firefighter Combat Challenge. Do rywalizacji stanęło 112 zawodników z naszego województwa.

  Komendę w Wąbrzeźnie reprezentowała piątka zawodników: Tomasz Semeniuk, Patryk Piórkowski, Krzysztof Barański, Karol Dzielski i Dawid Krajnik, którzy na mecie w klasyfikacji generalnej zajęli następujące miejsca:

- 13 miejsce zajął Piórkowski Patryk z czasem 2:14,18

- 16 miejsce zajął Barański Krzysztof z czasem 2:16,84

- 18 miejsce zajął Dzielski Karol z czasem 2:18,53

- 48 miejsce zajął Semeniuk Tomasz z czasem 2:38,22

   Zwycięzcą zawodów z rewelacyjnym czasem 1:45,40 okazał się zawodnik z Torunia- Paweł Tejza. Drugie miejsce przypadło równiez zawodnikowi z Torunia- Mateuszowi Nogajskiemu, a trzecie Miłoszowi Kądziela z Grudziądza. 

    W klasyfikacji drużynowej sztafet wygrała reprezentacja KM PSP Toruń JRG1 z czasem 1:36,25, drugie miejsce zajęła reprezentacja KM PSP Włocławek, a trzecie reprezentacja KM PSP Grudziądz.

    Komendant Powiatowy PSP w Wąbrzeźnie składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów, kolegom strażakom z Torunia, strażakom z OSP Wąbrzeźna oraz szczególnie komisji sędziowskiej z Wadowic, Łodzi i Szczecina.  

    Na zakończenie imprezy odył się pokaz sprzętu firmy Fire-Max.

Pod spodem fotorelacja z dzisiejszej imprezy :)

 
 
 
 
 

Copyright © 2011 - Joomla Templates modified by Gorczynski Design All Rights Reserved

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz na to zgodę kliknij OK.

EU Cookie Directive Module Information