Image1\

W dniu 7 czerwca 2017 roku odbyły się w Golubiu-Dobrzyniu X Jubileuszowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Strażaków w Biegach Przełajowych, w których uczestniczyła także nasza reprezentacja.
Wąbrzescy strażacy mogą mówić o szczęściu i nieszczęściu. Mianowicie wśród 20 drużyn naszego województwa zajęli 3 miejsce i po raz pierwszy stanęli na przysłowiowym pudle. Pech polegał na ty, że zabrakło jednego punktu, aby uplasować się na drugiej pozycji.
Dodatkowo w kategorii weteranów 3 miejsce zajął Michał Puchał, który jednocześnie z naszej drużyny przybiegł jako pierwszy.
Tegoroczne zawody zostały poszerzone o strzelanie z karabinka KBKS. W tej dyscyplinie Wąbrzeźno zajęło 2 miejsce.
Strzelali: Sławomir Herbowski – Komendant Powiatowy i Michał Puchała.
Biegali: Ireneusz Wiśniewski, Michał Puchała, Robert Stasiak, Tomasz Semeniuk i Marian Łazarski.